Ryobi batteridriven kylbox 18 V, 23 liter RY18CB23A-0
4 999,00 (inkl. moms)
Artikelnr: 31-6661
Finns ej i lager
Butikslager
Hämtar lagerstatus...
Onlinelager
Hämtar lagerstatus...
  • Kyl mat och dryck samt ladda mobilen på picknicken.
  • Ryobi RY18CB23A-0 kyl- och frysbox – 18 V-batteri, 230 V eller 12 V.
  • Stor och robust kylbox på hela 23 liter – rymmer upp till 33 x 33 cl-burkar.
  • Kylbox med batteridrift, USB-A uttag och dubbla 18 V-batterianslutningar.