Ryobi R18GN18-0 spikpistol för dyckert 18 V One+
2 899,00 (inkl. moms)
Artikelnr: 41-3582
Finns ej i lager
Butikslager
Hämtar lagerstatus...
Onlinelager
Hämtar lagerstatus...
  • Batteridriven dyckertpistol – för dold spikning av lister, foder, socklar etc.
  • Ryobi R18GN18-0 – skjuter 18 G dyckert med en längd på 15–50 mm.
  • AirStrike-teknik förser spikpistolen med komprimerad luft – ingen kompressor behövs.
  • Spikpistol med rakt magasin – rymmer upp till 105 dyckert (1,2 mm).