Ryobi Puutarhasakset RY18SCA-0 One+ 18 V akkukäyttöinen
139,00 (sis. ALV:n)
Tuotenro: 41-2558
Ei saatavilla
Myymälän varasto
Hakee varastosaldoa...
Verkkokaupan varasto
Hakee varastosaldoa...
  • Nopeat, tarkat leikkaukset kevyellä painalluksella.
  • Ryobi RY18SCA-0 – akkukäyttöiset, korkealaatuiset oksasakset, joissa on karkaistut terät.
  • Leikkaavat nopeasti ja tarkasti pehmeää puuta (jopa 25 mm) ja kovaa puuta (jopa 20 mm).