Ryobi dykkertpistol R16GN18-0 One+ 18 V, batteridrevet
3 499,00 (inkl. moms)
Artikkelnr.: 41-2730
Finnes ikke på lager
Butikklager
Henter lagerstatus...
Nettlager
Henter lagerstatus...
  • Effektiv og nøyaktig. Passende dykkert 1,6 mm, lengde 19–65 mm.
  • Ryobi R16GN18-0 – kraftfull dykkertpistol med behagelig grep og LED.
  • AirStrike-teknologi forsyner maskinen med luft – her trengs ingen kompressor.
  • Verktøyfri dybdejustering og justering av lufttrykk for en fin finish.
  • Batteri og lader selges separat. Batterisystem: Ryobi One+ 18 V.