Ryobi RAMSB254-40 Sahanterä 254 x 30 mm 40T
39,90 (sis. ALV:n)
Tuotenro: 41-2908
Ei saatavilla
Myymälän varasto
Hakee varastosaldoa...
Verkkokaupan varasto
Hakee varastosaldoa...
  • Sopii Ryobin pyörösahaan RMS18254X-0 ja muihin 254 mm:n pyörösahoihin.
  • Ryobi sahanterä RAMSB254-40 – sahaa ja halkaisee kaikki puumateriaalit.
  • Kapea sahanterä, jossa 40 erittäin terävää hammasta ja 2,6 mm:n sahausura.
  • Katkaise ja sahaa listat ja laudat aitaan tai kuistille.
  • Halkaisija: 254 mm. Akselin reikä: 30 mm.