Ryobi RATSB210-24 Sahanterä 210 x 30 mm 24 T
39,90 (sis. ALV:n)
Tuotenro: 41-2909
Ei saatavilla
Myymälän varasto
Hakee varastosaldoa...
Verkkokaupan varasto
Hakee varastosaldoa...
  • Sopii Ryobin pyörösahaan RTBS18X-0 ja muihin 210 mm:n pyörösahoihin.
  • Ryobi sahanterä RATSB210-24 – sahaa ja halkaisee kaikki puumateriaalit.
  • Kapea sahanterä, jossa 24 erittäin terävää hammasta ja 2,4 mm:n sahausura.
  • Katkaise ja sahaa listat ja laudat aitaan tai kuistille.
  • Halkaisija: 210 mm. Akselin reikä: 30 mm